Установка систем безпеки

Для кожного підприємства, офісу, квартири або заміського будинку необхідна власна концепція безпеки, впровадити яку здатні комплексні системи безпеки, які ще називають інтегрованими. Саме комплексний підхід необхідний для установки охоронної та сигнальної системи.

Перш за все монтаж передбачає забезпечення безпеки у всіх необхідних сферах життєдіяльності під час перебування в офісі, на виробництві, в будинку (і на присадибній ділянці).

Установка систем безпеки може включати в себе:

Охоронне відеоспостереження, що включає не тільки камери стеження в будівлі або по зовнішньому периметру, але і відеодомофон для пропуску та контролю;
Пожежну сигналізацію;
Газове, водяне і порошкове пожежогасіння;
Охоронну сигналізацію, бажано - з виведенням на диспетчерський пульт компанії, що займається охороною і швидким реагуванням;
СКУД - контроль і управленік доступом в будівлю або на територію з контролем входів / виходів;
СОУЕ - оповіщення та управління евакуацією, яке в разі виниклої небезпеки допоможе евакуювати людей;
Засоби ручного пожежогасіння: вогнегасники і т.д.

переваги установки
Крім стеження за приміщеннями і територією, комплексна система безпеки надає розширені можливості, які допоможуть вести контроль за персоналом, аналізувати ситуацію на об'єкті, затримати злочинця, ліквідувати загоряння.

Варто зупинитися більш конкретно на функціях системи, які зацікавлять підприємців і приватних осіб:

Блокування виходів під час вступу тривожного сигналу про проникнення на територію (у приміщення) дозволить оперативно затримати порушника.
Установка керованих відеокамер (поворотні, зі зміною кута нахилу, фокусування і т.п.) дозволяє істотно заощадити на їх кількості. При цьому є можливість детально розглянути особу порушника, поліпшити перегляд зони події для виявлення деталей.
Для економічного використання можливостей записуючих пристроїв та іншого обладнання, можна запрограмувати включення запису виключно за сигналом тривоги, який подає охоронний або пожежний сповіщувач.
При аналізі звітів є можливість швидко, при цьому - з можливістю до секунди, переглянути потрібну інформацію в запису.
Сформулюйте власні вимоги до комплексу, а Компанія «Арсенал СБ» забезпечить безпеку різних сфер вашого життя.

 Наші менеджери допоможуть вам вибрати ідеальні рішення безпеки саме для вас. Зв'яжіться з відділом продажів - 38 (067) 781 60 14 або напишіть нам.